Kısmet Açma Büyüsü

Kısmetsizlik evlenilecek birinin çıkmaması, çıktığında da işin ters gitmesi gibi, iş konusunda bir türlü düzen olmaması, düzen tutturulamaması ve elini attığı her dalın kuruması gibi olan durumlar. Belli başlı bir sebep olmamasına rağmen tüm kısmet kapılarının kapalı olması. Kişinin üzerine yapılmış olan direkt bir kısmet bağlama büyüsü olabilir. Bu tür durumlarda yapılmış olan büyünün bozulması ve kısmet kapılarının açılması mümkündür. Vefk ve muskalarla kısmet açma büyüsü gerçekleştirilir.

Kapalı olan kısmeti açma için yapılan dualardır.  Kısmet açmak için yapılan duanın kabul edilip edilmemesi tamamen Allah’ın iradesine ve takdirine kalmıştır. Allah bazen kulunun iyiliği için duasını kabul eder. Bazen ise duanın kabulü kulun menfaatine aykırı olacağından duayı reddeder.

Kısmet açma duasıyla ilgili duanın işe yarayıp yaramadığına kesin karar vermek mümkün değildir. Fakat tedbir kuldan takdir yüce Allah’tandır. kişiler kısmet açma duasının tatbikini kendi üzerine düşeni yerine getirmeli ve sonrasını Allah’ın takdirine bırakmalıdır.

Nasıl Yapılır?


Kısmeti bağlı olan kişi namazdan sonra ellerini Yüce Dergâh’a açarak “Allah’ım sen kısmet açılması için dua arayışı içinde olduğumu benden iyi bilirsin. Zira Sen bana benden yakınsın ve bana şahdamarımdan daha yakın olduğunu söylüyorsun. Öyleyse lütfen benim kısmetimi açıp hayırlı bir eş nasip eyle. Sen dua edilenlerin en hayırlısısın.” Âmin

Bu şekilde dua etmek içten yapılan yakarış Arş-ı Ala’yı bile titretir. Ayrıca kısmet açma duasını yapan zor durumda kaldığı anda ellerini açar Rabbi’ne ve Allah müşkül durumda olanların dualarını geri çevirmez. Bir kişi kendisin de kısmet bağlama büyüsü olduğundan şüphe duyuyorsa kısmetini açmak için “Ayet-el Kür-si” yazılmalıdır. Düz beyaz bir kâğıda Misk zağferan ve biraz da su karışımıyla iyi bir saatte yazılmalıdır. Uygulamadan sonra değişiklikler hayretle görülmektedir. Kısmet açma duası bu şekilde yapılmalıdır.

“Ya Rabbim, herhangi bir sebeple kısmetimde kapalılık, bağlılık varsa, ben her türlü bağlılıktan kurtulmaya niyet ediyorum. Şansımın, kaderimin önünde duran engeller tamamen kalksın. Bahtım ve her türlü kısmetim benim için en hayırlı olacak şekilde açılsın. Allah’ım senin kapına kadar geldim, senden istiyorum. Kaderimin, kısmetimin kapılarını ancak sen açabilirsin. Yüce Kur’an’ın hürmetine, Senin kelamın olan surelerin ve Ayeti kerimelerin hürmetine kısmetimin açılmasına izin ver. Ya Rabbim. Âmin.”